Доцентка ІХХТ взяла участь у семінарі «Дні благополуччя студентів і співробітників» в Університеті Коперника в Торуні

Кафедра фізичної, аналітичної та загальної хімії Львівської політехніки
Фото із семінару в Польщі

З 22 по 26 вересня 2024 року доцентка кафедри фізичної, аналітичної та загальної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Руслана Гумінілович відвідала Університет Миколая Коперника в Торуні, Польща. Її участь у науковому семінарі «Дні благополуччя студентів і співробітників» мала значний вплив на розширення міжнародних наукових контактів та відкрила нові перспективи співпраці між нашими навчальними закладами.

Під час участі в семінарі Руслана Гумінілович представила Львівську політехніку на міжнародній арені та стала активним учасником воркшопів, присвячених важливим питанням благополуччя і соціальної інтеграції в університетському середовищі. Її професіоналізм та ініціативність дали змогу досягти домовленостей про майбутні спільні проєкти, які стануть основою для стратегічного розвитку академічних зв’язків.

Серед ключових перспектив співпраці, що були ініційовані завдяки цьому відрядженню, можна виділити такі напрями.

1. Проведення спільних заходів для досліджень у сфері ментального здоров’я та соціальної психології, включаючи розробку нових методологій і практик.
  2. Впровадження програм для кращої адаптації нових студентів, зокрема іноземних, а також нових працівників в академічному середовищі Львівської політехніки.
  3. Створення спільних програм та обмін практиками між університетськими центрами для розвитку особистості й покращення психологічної підтримки студентів і співробітників для сприяння соціальній інтеграції, подолання стереотипів та формування інклюзивної атмосфери.
  4. Організація стажувань для студентів та науковців обох університетів, зокрема для участі у спільних проєктах і дослідженнях, що дасть змогу обмінюватися досвідом і покращувати освітні й наукові практики.
  5. Створення інтерактивних заходів на кшталт «Майстерні благополуччя», які сприяють підвищенню самооцінки та розвитку емоційної стійкості у студентів і викладачів.

Важливим результатом є можливість обміну досвідом у сфері ментального здоров’я, соціальної інтеграції та розвитку особистості. Спільна робота в цих напрямах може стати основою для довготривалої і продуктивної співпраці.

Фото із семінару в Польщі Фото із семінару в Польщі Фото із семінару в Польщі