Доцент Львівської політехніки взяв участь в онлайн-зустрічі з представником Міжнародного консорціуму ICoRSA

Рада молодих учених при МОН
Скріншот з онлайн-зустрічі

Відбулася онлайн-зустріч з Андре Енрікес, представником Міжнародного консорціуму асоціацій дослідницького персоналу – ICoRSA.

ICoRSA – парасолькова організація для дослідників та асоціацій дослідницького персоналу, що представляє інтереси різноманітних асоціацій та організацій, які вже самі представляють інтереси своїх членів.

У зустрічі взяли участь члени Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Олеся Ващук (голова), Євгенія Поліщук, Анастасія Сімахова, Кирило Ніколаєв (члени Президії), а також Олександр Березко, консультант РМУ, член Правління Європейської ради молодих дослідників і аспірантів (Eurodoc), доцент Національного університету «Львівська політехніка».

Було обговорено напрями подальшої співпраці, серед яких – спільна реалізація міжнародних проєктів.