Доцент катедри української мови взяла участь у заходах в рамках програми «Дні Політехніки в школі»

Катедра української мови Львівської політехніки
Анна Середницька

У рамках програми «Дні Політехніки в школі», організованої Інтелектуальним навчально-науковим центром професійно-кар’єрної орієнтації Університету, доцент катедри української мови Анна Середницька провела низку профорієнтаційних заходів у львівських навчальних закладах, зокрема у Львівській державній комунальній середній загальноосвітній школі № 3, Ліцеї № 52 імені М. Лобачевського Львівської міської ради, середній загальноосвітній школі I–III ступенів № 55, Ліцеї імені Івана Пулюя.

Анна Середницька розповіла школярам про навчання у Львівській політехніці, про випускові спеціальності університету, катедру української мови, а також провела урок-консультацію, що допоможе майбутнім абітурієнтам успішно скласти ЗНО з української мови та літератури.