Доцент кафедри ПІО взяла участь у вебінарі «Європейські університети 2030: бачення та цінності»

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-семінару

25 березня 2021 року доцент кафедри педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки Оксана Іваницька взяла участь у вебінарі «Європейські університети 2030: бачення та цінності» (European Universities 2030: Vision and Values). Вебінар організований Наглядовою Радою Великої Хартії Університетів та Асоціацією Університетів Європи.

Обговорювали питання демографічних змін, діджиталізації та штучного інтелекту. Виокремили важливість студентоцентрованого підходу, необхідність різноманіття як одного з ключових показників успіхів у майбутньому. Також розглянули питання відповідальності університетів перед спільнотою; питання інтелектуальної та інституційної автономій, академічної свободи.