У рамках проведення профорієнтаційних та маркетингових заходів кафедри обчислювальної математики та програмування Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки було проведено зустріч доцента кафедри Андрія Кунинця з учнями ліцею «Галицький».
Викладач прочитав ознайомчу лекцію про Національний університет «Львівська політехніка», зокрема про спеціальності Інституту прикладної математики та фундаментальних наук, докладно поінформував про вимоги до абітурієнтів, переваги навчання і побажав успішного вступу.
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/8/para/gallery/omp-image1.png?itok=DhQNYgz3)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/8/para/gallery/omp-image2.png?itok=WOUeLVnu)