Доцент кафедри МО провів тренінги для 500 учасниць проєкту з цифрових та підприємницьких навичок

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з тренінгів

Упродовж весняного семестру в рамках співпраці міжнародної спілки некомерційних організацій Junior Achievement та Національного університету «Львівська політехніка» доцент кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Олександр Адамовський провів 14 тренінгів для 500 учасниць проєкту Girls Go Circular та громадської організації «Джуніор Ачівмент Україна» «Цифрові та підприємницькі навички для економіки замкненого циклу».

Учениці створювали власні проєкти з розв’язання екологічних та соціальних проблем.

Навчання проходило у таких освітніх закладах:

• Відокремлений структурний підрозділ «Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка»;
  • ВСП «Автомобільно-дорожній фаховий коледж» Львівської політехніки;
  • Львівський торговельно-економічний університет;
  • ВСП Технологічний фаховий коледж Національного лісотехнічного університету України;
  • Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу;
  • Львівське ВПТУ торгівлі та сфери послуг;
  • Львівське ВПУ технологій та сервісу;
  • ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище»;
  • Ставропігійське ВПУ м. Львова;
  • НВК «Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей»;
  • Львівська гімназія «Престиж» з поглибленим вивченням англійської мови;
  • НВК «Школа-гімназія Шептицьких»;
  • СЗШ № 77 м. Львова з поглибленим вивченням економіки та управлінської діяльності;
  • СЗШ № 60 м. Львова.

Після завершення навчання всі учасниці отримали сертифікати.

Фото з тренінгів Фото з тренінгів Фото з тренінгів