Доцент кафедри міжнародної інформації взяв участь у роботі Генеральної асамблеї Всесвітньої федерації футурології

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

Доцент кафедри міжнародної інформації Національного університету «Львівська політехніка» Петро Сухорольський взяв участь у роботі Генеральної асамблеї Всесвітньої федерації футурології (World Futures Studies Federation, WFSF). На засіданні вищого органу Федерації переобрано Президента й обрано нову Керівну раду, які будуть виконувати свої функції наступні чотири роки. Також прийнято низку рішень для забезпечення подальшого реформування організації та підвищення її впливу на міжнародні процеси.

Всесвітня федерація футурології заснована у 1973 року і з того часу є однією з найавторитетніших міжнародних структур в галузі футурології та партнером ЮНЕСКО. Окрім індивідуальних дослідників та експертів, її членами є більш ніж 20 організацій з усього світу.

Студенти кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки вивчають футурологію з 2007 року.