Доцент кафедри ХТС провів зустріч зі школярами закладу загальної середньої освіти на Стрийщині

Кафедра хімічної технології силікатів Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Доцент кафедри хімічної технології силікатів Національного університету «Львівська політехніка» Роман Семеген провів зустріч з учнями 9 та 11 класів закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів с. Розвадів Стрийського району Львівської області щодо ознайомлення та популяризації спеціальностей напряму хімічних технологій та інженерії, зокрема хімічної технології силікатів, що є домінантною для промислової сфери регіону.

У зв’язку зі створенням нових підприємств цього профілю потреба у підготовці кадрів за відповідним напрямом набуває особливої актуальності й дасть можливість реального працевлаштування школярів – майбутніх спеціалістів.