Доцент кафедри інженерної геодезії бере участь у 37-му Міжнародному геологічному конгресі

Кафедра інженерної геодезії Львівської політехніки
Фото з конференції

Доцент кафедри інженерної геодезії Інституту геодезії Львівської політехніки Ігор Бубняк бере участь в роботі 37-го Міжнародного геологічного конгресу, що відбувається 25–31 серпня 2024 року.

Геологічні конгреси проводять раз на 4 роки. Цьогоріч конгрес проводять у місті Бусан, Республіка Корея.

Ігор Бубняк виступив із трьома доповідями, які стосуються історії геологічної комісії Наукового товариства імені Шевченка, використання новітніх технологій лазерного сканування в геології, а також презентував результати досліджень геотуристичних об’єктів в Українських Карпатах.

Заставка конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції