Доцент кафедри фінансів Мороз Наталія Володимирівна взяла участь у засіданні Круглого столу «Впровадження кращих практик ЄС для створення сталого фінансового сектору України»

Кафедра фінансів
Мороз Наталія

Доцент кафедри фінансів Мороз Наталія Володимирівна взяла участь у засіданні Круглого столу «Впровадження кращих практик ЄС для створення сталого фінансового сектору України»,  що відбулося 27 березня 2018 року  в Академії праці, соціальних відносин та туризму (м. Київ). У рамках програми Erasmus+ виконала наукове дослідження на тему «Державне фінансування програм енергоефективності житлового сектору через банківські установи» та отримала сертифікат про участь у міжнародному проекті «The EU Financial Sector as a Drive for Sustainable Development: European Integration, Policy Reform and Networked Economy Perspectives».

Мороз Наталія Мороз Наталія на конференції на конференції сертифікат на конференції