Доцент Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки взяла участь у конференції в Лондоні

Кафедра ММП Львівської політехніки
Доцент ІНЕМ взяла участь у конференції в Лондоні

Доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» К.О. Дорошкевич взяла участь у роботі конференції «Глобальна Британія: вивчення експортних можливостей у сфері сільського господарства», що проходила за підтримки Ради з розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії у місті Лондоні.

Впродовж роботи конференції обговорено питання загроз та можливостей для зовнішньої торгівлі Великобританії, фінансових перспектив для сільського господарства країни та звіт Ради з розвитку сільського господарства та садівництва щодо проведеної роботи з розвитку експортної діяльності.

У конференції брав участь також Державний секретар міжнародної торгівлі та Президент Торгівельної палати Великобританії, член Парламенту Великобританії Ліам Фокс.

Доцент ІНЕМ взяла участь у конференції в Лондоні