Головний архітектор Львова, доцент ІАРД Антон Коломєйцев прочитає в УКУ лекцію «Граматика міста»

Організатори заходу
Коломєйцев прочитає в УКУ лекцію «Граматика міста»

У понеділок, 23 грудня 2019 року, у Центрі Шептицького Українського католицького університету відбудеться лекція головного архітектора Львова, доцента кафедри архітектурного проєктування та інженерії Інститут архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» Антона Коломєйцева «Граматика міста».

• Яким чином вічні, на перший погляд, принципи формування та функціонування міст трансформувалися впродовж століть?
  • Що сьогодні відрізняє місто європейське від міста азійського та африканського?
  • Які цінності щодо міського середовища майбутнього ми готові відстоювати та чого доречно уникати?

Відповіді на всі ці питання шукатимуть на лекції «Граматика міста».

Вхід вільний, початок о 18:30.