Досвід студентів Львівської політехніки: що потрібно знати абітурієнтам

Людмила Прицька, студентка кафедри журналістики та засобів масової комунікації
Заставка до матеріалу

Вступ до університету — важливий крок у житті кожного абітурієнта. Щоб допомогти краще підготуватися до цього етапу, ми зібрали кілька порад та історій від наших студентів. Їхній досвід стане у пригоді тим, хто планує пов’язати своє майбутнє з Львівською політехнікою.

Вибір спеціальності

Василь Рахман, студент 4-го курсу Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій:

— Передусім обирайте спеціальність, яка вам цікава. Я довго вагався між різними напрямами, але зупинився на програмуванні й жодного разу не пошкодував. Важливо, щоб навчання давало задоволення, тоді і складні моменти будуть легшими.

Вчіться організовувати свій час

Христина Закришка, студентка 2-го курсу журналістики:

— На першому курсі було складно адаптуватися до нового ритму життя. Я завела собі планер і стала записувати всі завдання та дедлайни. Це допомогло уникнути хаосу й завжди бути в курсі своїх справ. Планування — ключ до успіху.

Використовуйте можливості університету

Кіра Бенчук, студентка 2-го курсу Інституту будівництва та інженерних систем:

— В університеті багато можливостей для розвитку: наукові гуртки, стажування, конференції. Я завжди намагаюся брати участь у всьому, що мене цікавить. Це не лише допомагає в навчанні, а й відкриває нові горизонти для професійного зростання.

Поради від студентів

Ярина Смолин, студентка 2-го курсу Інституту будівництва та інженерних систем:

— Не бійтеся ставити запитання. Викладачі завжди готові пояснити матеріал, якщо щось незрозуміло. Також варто використовувати всі можливості для практики — стажування, лабораторні роботи, проєкти. Це робить знання більш ґрунтовними.

Анастасія Климчук, студентка 2-го курсу Інституту права, психології та інноваційної освіти:

— Завжди шукайте можливості для розвитку. Львівська політехніка дає багато можливостей для самореалізації. Використовуйте їх на повну, і ваші зусилля обов’язково будуть винагороджені.

Навчання у Львівській політехніці — захопливий і складний процес, який вимагає від студента багато зусиль, але водночас відкриває великі перспективи. Використовуйте всі можливості, які надає університет, не бійтеся викликів і пам’ятайте, що навчання — це не лише знання, а й досвід, знайомства та нові горизонти. Старшокурсники радять абітурієнтам бути активними, організованими й відкритими до нового, і тоді студентське життя у Львівській політехніці буде успішним і цікавим.