Дослідники Чеського технічного університету шукають партнерів для участі у Програмі Horizon Europe

Національний фонд досліджень України
Заставка до матеріалу

До уваги науковців Львівської політехніки!

Дослідники кафедри технологій безпеки та інженерії Чеського технічного університету (Прага) шукають партнерів для участі у Рамковій програмі Horizon Europe.

Науковці шукають партнерів для виконання проєкту, у якому досліджуватимуть наслідки передбачуваного підключення української електричної мережі до європейської, зокрема з погляду вищої/меншої ймовірності відключень електроенергії в країнах Європи (особливо тих, що межують з Україною).

Як члени консорціуму, партнери з України мають такі ж права на отримання фінансування, як і їхні партнери з ЄС. Тому в команду можуть долучити принаймні одного представника з академічних/дослідницьких організацій і принаймні одного з операторів енергетичних мереж.

Кінцевий термін подання заявки – 23 листопада 2022 року. Схема фінансування – Horizon Research and Innovation Action.

Докладніше про конкурс

Контакти для уточнення деталей та пропозицій:

Андрій Пасторек, керівник наукових проєктів (кафедра технологій безпеки та інженерії, Чеський технічний університет, Прага);
pastoand@fd.cvut.cz, andrej.pastorek@gmail.com;
телефон: +420 734358321.