Доктор Морін Флагерті з Манітобського університету (Канада) була гостею Львівської політехніки

Міжнародний центр «Інтеграція» Львівської політехніки
обговорення

Міжнародний центр професійного партнерства «Інтеграція» і кафедра соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» з приємністю приймали гостю з Канади Морін Флагерті (Манітобський університет, Вінніпег).

Працюючи з викладачами та працівниками Львівської політехніки, доктор Флагерті обговорила і надала свої рекомендації з удосконалення діяльності Служби доступності «Без обмежень» та формування Клініки здоров’я громади на базі Університету.

Під час зустрічі з проректором з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки Романом Коржем гостя обговорила перспективи формування Клініки здоров’я громади у контексті співпраці з Манітобським університетом.