Доктор філологічних наук, професор катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Фаріон прочитала лекцію в Школі лідерства на тему «Галицьке москвофільство: джерела і наслідки». Присутніми були слухачі з усієї України: Донецьк, Словʼянськ, Маріюполь, Київ, Львів, Франківськ, Луганськ.
Лекторка зазначила: «Просто розкіш мати перед собою всю країну в одному фокусі й пориві єдности. Роздумували над викоріненням внутрішньої загрози, що має історичний характер. Неможливо захиститися ззовні, якщо всередині пасуться колаборанти. Будьмо пильні, принципові й непоступливі в обстоюванні наших національних ідеалів. Переможемо, бо знаємо і можемо».
Такі лекції мають не лише виняткове ідеологічно-інтелектуальне значення, але й покликані формувати візію майбутнього розвитку держави.
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/4/19/para/gallery/um-foto1.jpg?itok=68rV9IHc)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/4/19/para/gallery/um-foto2.jpg?itok=egiv_yXv)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/4/19/para/gallery/um-foto7.jpg?itok=hbS_Bzmp)