Доктор філологічних наук, професор Ірина Фаріон прочитала лекцію в Школі лідерства

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото із заходу

Доктор філологічних наук, професор катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Фаріон прочитала лекцію в Школі лідерства на тему «Галицьке москвофільство: джерела і наслідки». Присутніми були слухачі з усієї України: Донецьк, Словʼянськ, Маріюполь, Київ, Львів, Франківськ, Луганськ.

Лекторка зазначила: «Просто розкіш мати перед собою всю країну в одному фокусі й пориві єдности. Роздумували над викоріненням внутрішньої загрози, що має історичний характер. Неможливо захиститися ззовні, якщо всередині пасуться колаборанти. Будьмо пильні, принципові й непоступливі в обстоюванні наших національних ідеалів. Переможемо, бо знаємо і можемо».

Такі лекції мають не лише виняткове ідеологічно-інтелектуальне значення, але й покликані формувати візію майбутнього розвитку держави.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу