До уваги контрагентів Львівської політехніки за госпдоговірною тематикою: в Університеті змінився поточний рахунок

Галина Лазько, НДЧ Львівської політехніки
фасад головного корпусу Політехніки

До уваги контрагентів Львівської політехніки за госпдоговірною тематикою!

З 2020 року в Національному університеті «Львівська політехніка» змінився поточний рахунок.

Новий рахунок: р/р № IBAN UA328201720313271001201001057 в ДКС України.

У зв’язку зі зміною рахунку оновлено форми документів для укладання та виконання госпдоговорів. Оновлені форми розміщено на вебсторінці Форми документів для укладання та виконання господарських договорів.

Звертаємо увагу, що в разі укладання договорів із закордонними замовниками у Розділ 2. Договору «Вартість робіт і порядок розрахунків» необхідно вносити пункт:

• «Комісія транзитного банку (банків) оплачується отримувачем платежу» / «A commission of transit bank(s) covers by payee».

Старі рахунки для оплати госпдоговорів втрачають чинність із 12 січня 2020 року відповідно до постанов НБУ.