До проведення занять для студентів кафедри КПП залучили прокурора Львівської обласної прокуратури

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Фото із заняття

До проведення занять із курсу «Організація роботи судових та правоохоронних органів» разом із завідувачем кафедри кримінального права та процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка», професором, доктором юридичних наук Олексієм Гуміним залучено успішну випускницю Інституту, прокурора Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Львівської обласної прокуратури Маргариту Твардовську (Радчук).

Зустріч зі студентами 10 квітня 2023 року пройшла у цікавій дискусійній формі. В кінці заняття пані Маргарита відповіла на запитання студентів.

Колектив кафедри пишається своїми випускниками, які стоять на охороні прав і свобод громадян та Української держави!

Фото із заняття Фото із заняття