До надзвичайних ситуацій готові: Львівська політехніка облаштовує укриття у головному корпусі

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
Бірендра Сінгх

Наразі Політехніка активно облаштовує укриття для працівників, студентів та місцевих жителів у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Для цього Асоціація випускників університету допомагає з доставкою питної води. Проректор із навчально-виробничої роботи Володимир Крайовський зазначив, що воду вже розподілили між корпусами № 11, № 4 та головним корпусом.

«Ми зараз тримаємо тісний зв’язок з адміністрацією університету. Відкликаємось на потреби. За допомогою члена правління Асоціації випускників Бірендри Сінгха, випускника інженерно-будівельного факультету, завезли в університетські укриття першу партію питної води, близько 20 палет. Далі подивимось, як розгортатимуться події. Якщо в укритті довший час доведеться приймати багато людей, то організуємо невеликі запаси необхідних продуктів, питної води, гарячого чаю, печива, медикаментів тощо. Варто подумати і про теплі речі, зробити куток речей першої необхідності, адже серед ночі в укритті можуть бути і діти, і старші люди», – розповів голова правління Асоціації випускників Львівської політехніки Ігор Павлішевський.

Бірендра Сінгх Бірендра Сінгх Вода для укриття Бірендра Сінгх В укритті В укритті В укритті