З нагоди 25-ї річниці незалежності України львівські політехніки отримали високі державні нагороди

Прес-служба Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Указом Президента України Петра Порошенка «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці незалежності України» орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня нагороджено заступника директора Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» Ігоря Мироновича Калинця.

Директор Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України, академік НАН України, Doctor Honoris Causa Львівської політехніки, вихованець нашого університету Ярослав Степанович Яцків отримав орден князя Ярослава Мудрого V cтупеня.

Завідувачеві кафедри напівпровідникової електроніки Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Львівської політехніки професорові Анатолію Олександровичу Дружиніну присвоєно звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

Вітаємо нагороджених!