Літня сесія і захист бакалаврських – позаду: для успішних студентів Політехніки почалися літні канікули

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
початок літніх канікул

Для успішних студентів Національного університету «Львівська політехніка» вже почалися літні канікули. 18 червня завершилася сесія, яка тривала від 22 травня, і фінішували захисти бакалаврських праць, що відбувалися від 5 червня.

Отож, студенти можуть полегшено зітхнути і вважати себе вже на курс старшими, а випускники бакалаврату – працевлаштовуватися за фахом (хоча більшість із них думає про це ще під час навчання) або готуватися до вступу до магістратури.

Хто з певних причин має заборгованості – до 30 червня мусить їх перескласти. Бажано це зробити за талоном. Якщо не вдасться – то на комісії. Інакше доведеться залишитися на платний повторний курс. Ну а хто має три й більше заборгованості, то попрощається з університетом і вирушить шукати себе по-новому.

Незалежно від результату сесії, слід пам’ятати, що надворі літо, а канікули – час нових вражень, подорожей, активного відпочинку й пошуку нових можливостей.

початок літніх канікул початок літніх канікул початок літніх канікул