Для успішних студентів Національного університету «Львівська політехніка» вже почалися літні канікули. 18 червня завершилася сесія, яка тривала від 22 травня, і фінішували захисти бакалаврських праць, що відбувалися від 5 червня.
Отож, студенти можуть полегшено зітхнути і вважати себе вже на курс старшими, а випускники бакалаврату – працевлаштовуватися за фахом (хоча більшість із них думає про це ще під час навчання) або готуватися до вступу до магістратури.
Хто з певних причин має заборгованості – до 30 червня мусить їх перескласти. Бажано це зробити за талоном. Якщо не вдасться – то на комісії. Інакше доведеться залишитися на платний повторний курс. Ну а хто має три й більше заборгованості, то попрощається з університетом і вирушить шукати себе по-новому.
Незалежно від результату сесії, слід пам’ятати, що надворі літо, а канікули – час нових вражень, подорожей, активного відпочинку й пошуку нових можливостей.
![початок літніх канікул](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/14/para/gallery/img1936.jpg?itok=Pbfl6qAq)
![початок літніх канікул](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/14/para/gallery/img1939.jpg?itok=IMA6El-c)
![початок літніх канікул](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/14/para/gallery/img1945.jpg?itok=B4Z5sK-c)