Для учасників проекту «Мрій та Дій» організували екскурсію головним корпусом Університету

Музей історії Львівської політехніки
Фото з екскурсії

В суботу, 29 травня 2021 року, в Національного університету «Львівська політехніка» відбулася екскурсія головним корпусом для учасників проекту «Мрій та Дій». Діти змогли відвідати Актову залу, залу Захарієвича, музей історії Університету й Астрономічну обсерваторію.

Екскурсію, яку організував Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації Львівської політехніки, провели завідувач Музею історії Львівської політехніки Соломія Харамбура та асистентка кафедри вищої геодезії та астрономії Софія Доскіч (в обсерваторії).

Проект «Мрій та Дій» благодійного фонду «Рідні» має на меті допомогти дітям-сиротам, дітям з дитячих будинків сімейного типу й дітям із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, обрати свій шлях.