Для студентів і викладачів ІППТ організували гостьову лекцію «Система гарантування вкладів фізичних осіб в Україні»

Кафедра фінансів, обліку і аналізу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

Кафедра фінансів, обліку та аналізу Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» 29 вересня 2021 року організувала для студентів та викладачів ІППТ гостьову лекцію онлайн на платформі Zoоm, а також офлайн у приміщенні Інституту.

Основними слухачами лекції були здобувачі першого та другого року навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Лектор – Ірина Серветник, кандидат економічних наук, начальник управління зв’язків з громадськістю та міжнародними організаціями Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (м. Київ). Тема лекції – «Система гарантування вкладів фізичних осіб в Україні».

Ірина Серветник цікаво, змістовно аргументовано розповіла про діяльність Фонду.

Докладніше – в інформаційному повідомленні.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу
Приєднані файли