Для майбутніх перекладачів: книжкова новинка ІКНІ і кафедри прикладної лінгвістики

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Посібник розроблений відповідно до навчальної програми дисципліни «Теорія і практика перекладу». Він спрямований на навчання перекладача у межах аудиторних занять з практики усного перекладу. Посібник розділений на тематичні модулі, покликані сприяти розвиткові різноманітних умінь та навичок з метою підвищення перекладацької компетентності студентів.

Навчальний посібник призначений для студентів-бакалаврів спеціальності «Прикладна лінгвістика» як дидактичний матеріал. Він може бути корисним також для всіх тих, хто викладає переклад або працює за перекладацьким фахом, а також для самостійного практикування усного перекладу.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки