Викладачі кафедри Маркетингу та логістики провели ділову гру «Business on the move»

Кафедра маркетингу і логістики
в аудиторії

Практичне заняття стосувалося тематики міжнародної логістики, під час якого студенти отримали практичні навички менеджерів з логістики у діловій грі британських авторів «Business on the move», визначаючи оптимальні маршрути для переміщення вантажів морським, повітряним, залізничним чи автомобільним транспортом із врахуванням вартості, ризиків та дій інших учасників на ринку перевезень.

Викладачі: доц. Похильченко Олена Анатоліївна, старш. викл. Довгунь Оксана Степанівна
Студенти: спеціальність Менеджмент (гр. МЕ-25, МЕ-21)

Ділова гра «Business on the move» Ділова гра «Business on the move» Ділова гра «Business on the move» Ділова гра «Business on the move» Ділова гра «Business on the move»