До 17 квітня навчання в Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватиметься у дистанційному форматі

Адміністрація Львівської політехніки
Інтер'єр головного корпусу Львівської політехніки

Відповідно до Наказу ректора Національного університету «Львівська політехніка» № 164-1-10 від 26 березня 2021 року «Про продовження карантину та особливості організації освітнього процесу у другому семестрі 2020/2021 навчального року» дію карантину на території Національного університету «Львівська політехніка» продовжено до 30 квітня 2021 року.

Освітній процес для всіх здобувачів вищої освіти з 29 березня до 17 квітня 2021 року проходитиме в дистанційному режимі (у формі відеоконференцій).

Для студентів четвертого курсу бакалаврського рівня вищої освіти і третього курсу програм зі скороченим (3 роки) терміном підготовки бакалаврів, для яких у цей період графіком навчального процесу передбачено заліково-екзаменаційну сесію, її буде проведено у визначені графіком терміни в дистанційному режимі.

16 квітня буде розглянуто можливість повернення у звичайний режим навчання, щоб надати студентам можливість відпрацювати лабораторні, які потребують особливого обладнання.