День Європи 2023: студентів запрошують на онлайн-зустріч із представниками Європейського інвестиційного банку

Організатори заходу
Заставка до матеріалу

До уваги студентів Львівської політехніки!

Цьогоріч на відзначення Дня Європи 2023 упродовж травня відбувається низка зустрічей європейських дипломатів, експертів та представників фінансованих Євросоюзом проєктів і програм з українською молоддю. Європейський інвестиційний банк також долучається до цієї ініціативи.

22 травня 2023 року в межах проєкту «Вища освіта України» зі студентами університетів-учасників, зокрема й Національного університету «Львівська політехніка», поспілкуються голова Представництва ЄІБ в Україні Жан-Ерік де Загон і cтарша кредитна офіцерка ЄІБ у державному секторі в країнах Східного партнерства Анастасія Харлан.

Під час зустрічі представники ЄІБ розкриють такі теми:

• Коли і чому ми відзначаємо День Європи?
  • Як працює ЄС і його основні інституції?
  • Співпраця між Європейським інвестиційним банком та Україною.
  • Безпрецедентна підтримка під час війни та подальші плани.
  • Що таке проєкт «Вища освіта» і яким чином ЄІБ співпрацює з університетами?
  • Питання-відповіді.

Зустріч відбудеться в онлайн-форматі на платформі Zoom. Мова зустрічі – англійська та українська. Початок о 13:00.

Посилання на зустріч буде надано пізніше.