Міжнародний день польоту людини у космос – професійне свято для багатьох політехніків

Центр комунікацій Львівської політехніки
Любов Янків-Вітковська

12 квітня – Міжнародний день польоту людини у космос та День працівників ракетно-космічної галузі України.

Це свято є професійним для багатьох політехніків. Раніше у нашому Університеті діяв пункт спостереження штучних супутників Землі, звідки, до речі, спостерігали й за історичним польотом Юрія Гагаріна. У 50-х роках комп’ютерники Політехніки виготовляли запчастини до бортових комп’ютерних систем. А нині Університет готує спеціалістів для космічної галузі за спеціалізацією «Космічна геодезія» та «Космічний моніторинг Землі».

У відеоролику – про астрономічну обсерваторію Львівської політехніки, в якій також працює лабораторія космічних досліджень.