Делегація наукових інституцій та підприємств Сілезького регіону побувала з візитом у Львівській політехніці

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
Делегація Сілезької політехніки в Політехніці

Делегація Сілезької політехніки на чолі з доктором Єжи Барліком, наукових інститутів, мерії Катовіце, а також електротехнічних підприємств регіону побувала з візитом у Львівській політехніці.

Ця поїздка до Львова була приурочена 100-річчю Товариства польських електриків. У рамках свого візиту вони відвідали Інститут енергетики та систем керування, з яким давно співпрацюють, зокрема побували в його лабораторіях, а також зустрілися з ректором університету професором Юрієм Бобалом.

Позаяк зустріч відбулася наступного дня після виборів ректора, то польські представники вітальним адресом привітали Юрія Ярославовича з обранням на наступний термін.

У розмові йшлося про розширення дальшої співпраці між двома університетами.

візит делегації з Сілезької політехніки