Делегація Анхойського педагогічного університету (КНР) відвідала з робочим візитом Львівську політехніку

Центр китайсько-української співпраці Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Національний університет «Львівська політехніка» з робочим візитом відвідала делегація Анхойського педагогічного університету Китайської Народної Республіки. Під час зустрічі проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків професор Наталія Чухрай розповіла гостям про досягнення Львівської політехніки та плани щодо розширення співпраці з китайською науковою спільнотою.

Гості зацікавились перспективою співпраці між Національним університетом «Львівська політехніка» та Анхойським педагогічним університетом. Під час зустрічі обговорювали питання щодо налагодження двосторонніх зв’язків у галузі освіти та культури. Сторони дійшли до порозуміння і домовились співпрацювати на взаємовигідних засадах.

Представник китайської делегації Ву Чженхуа подякував за гостинність і пообіцяв сприяти популяризації китайської мови та культури у Львівській політехніці з боку Анхойського педагогічного університету.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі