Делегація Університету ознайомилася з розвитком авіаційних спеціальностей у Вищій Державній Професійній Школі в Холмі

Наталія ПАВЛИШИН, Тижневик «Аудиторія»
 в Холмі

16–17 січня 2019 року делегація із Національного університету «Львівська політехніка» у складі ректора професора Юрія Бобала, першого проректора Володимира Павлиша, проректора з наукової роботи Наталії Чухрай і доцента Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Григорія Васьківа побувала з візитом у Вищій Державній Професійній Школі в Холмі (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie).

– Метою відвідин було вивчення досвіду підготовки авіаційних механіків та пілотів. Цікавим є факт, що колись Львівська політехніка була чи не однією з перших в Європі, де формували «авіаційну думку», забезпечували «авіаційну мрію» до практичної реалізації. Нині традиції авіамоделювання в нашому університеті поступово відновлюються: в ІТРЕ запроваджено спеціалізацію «Авіоніка». Тож досвід Холму дуже цікавий, – наголосила проректор з наукової роботи Наталія Чухрай. – В Європі та Україні ринок авіаційних перевезень є одним із найдинамічніших, оскільки зростає щороку на 25–30%. Тому підготовка фахівців для цього ринку є перспективною справою. Звичайно, що це потребуватиме чимало зусиль і роботи для створення відповідної навчально-матеріальної бази, підготовки викладачів. Саме тут досвід та допомога польських партнерів із Холма будуть корисними.

в Холмі  в Холмі  в Холмі  в Холмі  в Холмі