Дату проведення ІІ туру Всеукраїнської олімпіади Університету для професійної орієнтації вступників перенесено

ІННЦПКО Львівської політехніки
Львівська політехніка

11 квітня 2020 року завершився перший (дистанційний) тур Всеукраїнської олімпіади Національного університету «Львівська політехніка» для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (надалі – Олімпіада). Списки його учасників, рекомендованих до участі в другому турі, відповідно до предметів Олімпіади, подано на сторінці Олімпіади.

У зв’язку з карантином, запровадженим в Україні, Національний університет «Львівська політехніка» переносить дату проведення другого (очного) туру Олімпіади з 24 квітня 2020 року на інший день. Нова дата проведення другого туру Олімпіади буде призначена з урахуванням ситуації з можливим продовженням карантину на території України та інших нормативних документів. Рекомендовані до участі у другому турі Олімпіади будуть поінформовані про нову дату, час і умови його проведення за допомогою листів, надісланих на електронні скриньки (подані під час реєстрації), а також за допомогою повідомлення на сторінці Олімпіади.