Навчання забагато не буває: в ІТРЕ організували зустріч із представниками тренінг-центру QALight

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
зустріч із представниками тренінг-центру

Для студентів перших-других курсів колегія та профбюро ІТРЕ організувала зустріч із представниками тренінг-центру з підготовки кваліфікованих ІТ-спеціалістів широкого профілю QALight.

Понад годину молоді розповідали про переваги роботи в IT-сфері, різноманітні можливості, які з’являються в нашій країні та й за кордоном для комп’ютерників, стрімке кар’єрне зростання.

Зокрема наголошували на тому, що для цього молодь повинна вже від початку навчання зрозуміти, чого саме прагне і не обмежувати свій розвиток лише університетськими стінами, а старатися якомога більше здобути знань, за допомогою різноманітних тренінгів, навчальних курсів і, що теж важливо для дальшого успіху, – вивчати іноземні мови на досить високому рівні.

Всі охочі навчатися у тренінг-центрі QALight заповнили анкети та пройдуть відповідну співбесіду.

зустріч із представниками тренінг-центру зустріч із представниками тренінг-центру зустріч із представниками тренінг-центру зустріч із представниками тренінг-центру