Читачам Науково-технічної бібліотеки Університету надано тестовий доступ до журналу Sociologist of the Month

НТБ Львівської політехніки
журнал Sociologist of the Month

З 1 до 31 червня 2018 року читачам Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» надано тестовий доступ до колекції журналів Sociologist of the Month від SageJournals.

Sociologist of the Month – один з найстаріших журналів із соціології в світі, який публікує дослідження, критичні коментарі та дебати з сучасної соціології як дисципліни, що розвивається, та внесків соціологів у розвиток сучасного глобалізованого світового суспільства.

Щоб ознайомитися з цим ресурсом, потрібно перейти на сайт журналу Sociologist of the Month з будь-якого комп’ютера мережі Університету.