Чергові вебінари компанії Clarivate для українських науковців, аспірантів і студентів

Національна академія наук України
Заставка до матеріалу

У жовтні 2022 року компанія Clarivate проведе чергові вебінари українською мовою для науковців, аспірантів, студентів. Під час цих заходів ітиметься про наукометрію, авторів, цитування, Нобелівську премію та Цілі сталого розвитку ООН.

У WEBEX – реєстрація відкрита й безкоштовна. Зверніть увагу: WEBEX не підтримує операційної системи ХР і нижче та застарілих версій браузера, тож оберіть відповідне забезпечення заздалегідь. Учасники, що прослухають понад 90% основного часу вебінару, отримають відповідні сертифікати. Для участі потрібна попередня реєстрація.

План вебінарів

• 6 жовтня 2022 року
    Тема: «Основи наукометрії» (серія «Clarivate – науковцям 2022»)
  • 13 жовтня 2022 року
    Тема: «Автори та цитування»
    Аби зареєструватись, оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово «Register» і заповніть анкету:
  • 27 жовтня 2022 року
    Тема: «Збільшення вашого наукового внеску у досягнення Цілей сталого розвитку ООН (UN Sustainable Development Goals)» (серія «Research Smarter»)
    Реєстрація:

Докладніше – на сайті Національної академії наук України.