Чергове досягнення кафедри міжнародної інформації

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки

Чергове досягнення кафедри міжнародної інформації
Львівської політехніки в підготовці фахівців-міжнародників – Диплом ІІ-го ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»!

Гарний подарунок до пʼятнадцятиліття початку підготовки в Національному університету «Львівська політехніка» фахівців за напрямом «Міжнародні відносини» та спеціальністю «Міжнародна інформація» зробила студентка магістерської освітньо-наукової програми «Міжнародна інформація» Наталія Долішна, яка здобула 2-е місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», який 27 квітня 2018 року пройшов в Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.
Дипломантку підготував старший викладач кафедри МІ, кандидат юридичних наук Андрій Гачкевич.
Щиро вітаємо магістрантку та наукового керівника та зичимо нових здобутків!