Черговий успіх хіміків Політехніки: у міжнародній співпраці створено наноматеріал для вирощування клітин

Кафедра ОХ Львівської політехніки
Сайт AGRONEWS

Сайт AGRONEWS надрукував матеріал під назвою «Науковці України та Польщі створили наноматеріал для вирощування клітин для штучного запліднення тварин». У ньому йдеться про наукове дослідження, результати якого надруковано в журналі «Biointerphases» (США).

У дослідженні, проведеному разом із вченими Ягеллонського університету (Польща) та Інституту біології тварин НААН, брали участь співробітники кафедри органічної хімії Національного університету «Львівська політехніка» професор Станіслав Воронов, доцент Юрій Стецишин, доцент Віктор Васильєв та інші. Науковцями розроблено нове співполімерне наноструктурне покриття для вирощування клітин, що має велике значення для штучного запліднення тварин.

Докладніше – в оригінальному матеріалі.