У цей четвер – VI Litteris et Artibus: Університет знову прийматиме міжнародний молодіжний науковий форум

Ірина Шутка, тижневик «Аудиторія»
логотип форуму Litteris et Artibus

VI Міжнародний молодіжний науковий форум Litteris et Artibus збере у Львові 24 – 26 листопада молодих учених з України та з-за кордону. Цьогорічний форум має певні особливості – нова локація, цікаві гості, далекоглядні цілі.

По-перше, локація особлива – не тільки Політехніка, а й Будинок учених (відкриття фестивалю – 24 листопада о 10:00): так політехніки хочуть показати гостям красу Львова. Найбільше іноземців на форум приїде з Польщі й Туреччини (багато хто боїться їхати до нас, зауважують організатори заходу). Голова Ради молодих учених Політехніки Олександр Березко каже:

– На пленарному засіданні буде три головних спікери, всі дуже цікаві: це Артур Бадида – голова Ради молодих учених Варшавської політехніки, Ольга Броварець – наймолодший доктор наук в Україні, Галина Клим – молодий доктор наук зі Львівської політехніки. А Джулія Банюкевич з Литви – віце-президент «Євродоку» (Європейської Ради аспірантів та молодих учених), куди входить і Україна, – презентуватиме цю організацію на нашому фестивалі. Цьогоріч є ще одна новинка: в різних навчально-наукових інститутах Львівської політехніки створені «наукові команди» – ініціативні групи, які будуть займатись пошуком партнерів в Україні, але насамперед за кордоном, для спільної роботи над науковими проектами. На Litteris et Artibus буде презентація команд. Цей процес курує РМВ нашого університету, контактні особи багатьох команд є членами правління РМВ.