«Бренд моєї громади»: конкурс учнівських проєктів від кафедри міжнародної інформації ІМФН

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Кафедра міжнародної інформації Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів 10–11 класів до участі в конкурсі проєктів «Бренд моєї громади».

Проєкт передбачає проведення в онлайн-форматі настановчої лекції з основ територіального брендингу та консультацій учасників викладачами-практиками брендингу та PR.

У рамках підбиття підсумків конкурсу учнівських проєктів буде визначено переможців та у квітні цього року – відзначено їх у Львівській політехніці з презентацією кращих робіт у соціальних медіа та впровадженням у практичну діяльність зацікавлених територіальних громад.

Команда проєкту зацікавлена в долученні депутатів місцевих рад та працівників органів місцевого самоврядування для визначення та урахування в роботах складових унікальності відповідних громад.

Реєстрація для участі триватиме до 15 березня 2024 року.

Афіша заходу QR-код для реєстрації