В Університеті демонструватимуть бразильський фільм про життєвий шлях випускника Львівської політехніки

ІГСН Львівської політехніки
Бразильський фільм про випускника Львівської політехніки

У четвер, 29 листопада 2018 року, в Актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться презентація фільму «Урок тиші». Він розповідає про життєвий шлях, роботу і спадщину українського професора, Богдана Війтенка (1921–1985), який з 1960 до 1985 року мешкав у місті Сорокаба штату Сан-Паулу, викладав філософію у місцевому університеті та залишив понад 15 тисяч своїх послідовників, багато з яких впроваджують практику медитації у школах.

Богдан Війтенко – випускник факультету хімії Львівської політехніки. В роки Другої Світової війни був членом руху за боротьбу за незалежність України. Український емігрант, вільно володів 14 іноземними мовами, Лицар «Ордену Бога Сонця» (Українська організація в Німеччині). Навчався в Українському Вільному Університеті (Німеччина), науковою діяльністю займався в Кембриджі (Велика Британія), викладав у відомих університетах Німеччини та Великої Британії, а також у Бразилії. Його життя та спадщина були об’єктом дослідження багатьох бразильських науковців, а його методи застосування основ йоги у викладацькому процесі мають послідовників і досі.

Презентація відбудеться за участю автора і режисера фільму Чельсо Фонтау.

Приєднані файли