Директор Інституту архітектури Львівської політехніки Богдан Черкес: професор, який по-новому вчить студентів

За матеріалами порталу «Твоє місто»
Богдан Черкес

Богдан Черкес – доктор архітектури, професор, директор Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка», академік Академії архітектури України і Саксонської Академії мистецтв, професор Віденського та Дармштадтського технічних університетів, член Міжнародної ради з охорони пам’яток та історичних місць.

У свої 66 років він вільно говорить німецькою та польською, щодня читає ВВС англійською для вдосконалення знання мови, а в машині слухає вальси Шопена.

У межах проєкту «Наші реформи» професор Черкес розповів Tvoemisto.tv, який досвід перейняв у європейських і американських колег, що може призупинити відтік кадрів та чому і студентам, і викладачам треба більше свободи.

Повний текст матеріалу – на порталі «Твоє місто».