Бібліотека Університету запрошує на лекцію про княжу добу в дослідженнях археологів Львівського історичного музею

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

30 травня 2023 року в читальній залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться лекція Святослава Терського «Княжа доба у дослідженнях археологів Львівського історичного музею».

У 1987 році Львівський історичний музей започаткував систематичне дослідження княжих столиць Волині – Володимира, Пересопниці, Лучеська, Перемишля та інших важливих міст. Успішні розкопки у 1990-х роках також проведено на теренах середньовічного Львова. І сьогодні невеликий музейний колектив археологів продовжує плідно вивчати поселенські структури Галицько-Волинської держави, збагачує музейні збірки цінними знахідками.

Вхід вільний. Початок лекції о 17:30.

Докладніше про відділ археології Львівського історичного музею – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.