Без цього не було б ні ноутбуків, ні смартфонів: книжкова новинка ІТРЕ і кафедри ЕЗІКТ

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Виникнення нових матеріалів і технологій – першопричина революційних змін в електроніці. Саме матеріали і технології є фундаментом, з якого утворюються нові вироби, які змінюють навколишній світ і наше життя. У підручнику викладено основні відомості про матеріали та пов’язані з ними технології, які використовуються в галузі створення електронних пристроїв. Розглянуто властивості матеріалів, а також технології створення та використання матеріалів.

Для студентів закладів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями, пов’язаними з використанням матеріалів та технологій. Підручник розрахований на широке коло читачів, які цікавляться сучасними матеріалами, технологіями та пристроями.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки