«Автомобільний клімат» має бути здоровим: книжкова новинка ІМІТ і кафедри транспортних технологій

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Проаналізовано початки науки в галузі управління автомобільними транспортними потоками у містах, її сучасний стан в Україні та за кордоном. Це дало змогу поглибити знання про особливості понять і означень у цій галузі, сформувати наукові основи побудови комп’ютерних моделей управління транспортними потоками з використанням, зокрема, програмних продуктів, оцінити ефективність роботи регульованих перехресть із урахуванням функціонування прикладного комплексу управління ними.

Для працівників та науковців у галузі організації та регулювання дорожнього руху, аспірантів і студентів технічних університетів та профільних НДІ.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки