Автомобільно-дорожній коледж Університету співпрацюватиме з навчальним закладом із Варшави

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки
групове фото

З 27 лютого до 1 березня 2018 року у Львівському автомобільно-дорожньому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» перебувала делегація викладачів навчального закладу Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 2 з Варшави (Республіка Польща).

В ході переговорів було обговорено деталі підписання угоди про подальшу співпрацю між навчальними закладами, професійну підготовку фахівців автомобільного транспорту та реалізацію спільного проекту з обміну досвідом викладачів та студентів обох закладів.

Це була перша ділова зустріч між Автомобільно-дорожнім коледжем Львівської політехніки та навчальним закладом із Варшави, яка видалась дуже результативною.