Асистентка кафедри туризму взяла участь у глобальному онлайн-фестивалі Асоціації регіональних досліджень

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фрагмент сертифіката Мар’яни Сеньків

Асистентка кафедри туризму Мар’яна Сеньків взяла участь у глобальному онлайн-фестивалі Асоціації регіональних досліджень «Регіони на стадії відновлення. Побудова стійкого майбутнього», який відбувався 2–18 червня, презентувавши під час роботи однієї із секцій результати спільного з німецькими колегами дослідження «Культурні ландшафти України у контексті сталого розвитку» англійською мовою.

Асоціація регіональних досліджень – це міжнародне наукове товариство, яке займається аналізом регіонів та регіональних проблем. Мар’яна Сеньків є членкинею цього товариства і не вперше бере участь у його заходах.