Асистент кафедри прикладної математики виграла австрійський грант OeAD на реалізацію свого проекту

Ростислав Бунь, кафедра прикладної математики Львівської політехніки
Марія Галущак

Асистент кафедри прикладної математики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Національного університету «Львівська політехніка» Марія Галущак виграла австрійський грант OeAD на реалізацію свого проекту «Spatio-temporal uncertainty assessment of GHG emission inventories towards diagnostic learning» («Просторово-часове оцінювання невизначеності кадастрів емісій парникових газів в рамках діагностичного навчання») у Міжнародному інституті прикладного системного аналізу (International Institute for Applied Systems Analysis) у місті Лаксенбурзі, Австрія.

Це вже другий грант OeAD представниці Університету: перший, тривалістю досліджень 9 місяців, вона одержала ще під час навчання в аспірантурі у 2015 році.

А ще перед тим, у 2013 році, будучи студенткою Львівської політехніки, Марія Галущак перемогла у конкурсі наукових проектів молодих науковців YSSP’2013 IIASA (докладніше про це писав тижневик «Аудиторія», ч. 22, 2013, стор. 6).