Аналітика українсько-польських відносин залишається в центрі уваги кафедри міжнародної інформації ІМФН

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Нещодавно завідувач кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки, гарант магістерської освітньо-наукової програми «Міжнародна інформація» професор Василь Гулай долучився до міжнародного проєкту «Україно-польське минуле: реконтекстуалізація і виклики часу», який реалізує аналітичний портал «IQ-аналітика» разом із YouTube-каналом «Львів.Медіа» та співфінансує Центр Мєрошевського (Республіка Польща) у рамках Другого відкритого конкурсу.

Тема розмови керівника проєкту Василя Расевича з істориком та політологом Василем Гулаєм«Волинська трагедія як елемент політичної боротьби».

Повний текст розмови – на порталі «IQ-аналітика».