З нагоди Дня захисту дітей, 1 червня, актори Народного театру-студії «Хочу» Народного дому «Просвіта» Львівської політехніки показали дітям працівників університету виставу «Дюймовочка» за мотивами казки Ганса Крістіана Андерсена. Захід підготувала первинна профспілкова організація працівників університету спільно з Науково-технічною бібліотекою та Народним домом «Просвіта».
– У Львівській політехніці є понад п’ять тисяч працівників, тож ми вирішили підготувати невеличке свято для малечі. Первинна профспілкова організація працівників завжди дбає, щоб і політехніки, і їхні діти мали можливість якісно провести дозвілля, відпочити. Оскільки в Народному дому «Просвіта» так багато талановитої молоді, ми вирішили організувати це свято спільними зусиллями, – розповів голова первинної профспілкової організації працівників Львівської політехніки Роман Колодій.
Дітям показали прем’єру вистави «Дюймовочка», яку адаптували під сучасність. Наприклад, один із героїв замість того, щоб слухатися маму, грав у відому всім дітям гру Minecraft, що неабияк розсмішило маленьких гостей. Актори всіляко залучали дітей до участі у виставі й не губилися, коли вони відповідали зовсім не те, чого від них чекали.
Вистава тривала до 40 хвилин, що оптимально для непосидючої дітвори. Після закінчення всі мали змогу сфотографуватися з яскравими персонажами: маленькою Дюймовочкою, веселою Мишкою, сліпим Кротом, модним Метеликом та іншими. Зі Студентського простору діти виходили з усмішками і ділилися з батьками своїми враженнями. Такі ініціативи єднають великий колектив Львівської політехніки, даючи можливість виявити талант молоді й повеселитися дітям.
![Фото з вистави](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/2/para/gallery/ck-duym-3435420195753566880042662531692809815789990n.jpg?itok=oVCQPUDg)
![Фото з вистави](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/2/para/gallery/ck-duym-3435886852764078315099342969471870338883718n.jpg?itok=ziGlXQLm)
![Фото з вистави](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/2/para/gallery/ck-duym-3436979366545070026930535770070197517526368n.jpg?itok=0sLlaIdQ)
![Фото з вистави](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/2/para/gallery/ck-duym-3437190048106967539499686313701449574132418n.jpg?itok=n-R2bNlC)
![Фото з вистави](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/2/para/gallery/ck-duym-3437377872713635986999376376829512934138520n.jpg?itok=ahhgLlPY)
![Фото з вистави](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/2/para/gallery/ck-duym-3447663889418600802030838412597632149601719n.jpg?itok=K0ctA8bl)
![Фото з вистави](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/2/para/gallery/ck-duym-34477265013065815869625747536469579729962819n.jpg?itok=Ft1V89Kt)
![Фото з вистави](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/2/para/gallery/ck-duym-3447846245496088639169998737934177805172345n.jpg?itok=dynoycyk)
![Фото з вистави](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/2/para/gallery/ck-duym-3447958865802581540923991488930239948795215n.jpg?itok=ChmCBbPa)
![Фото з вистави](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/2/para/gallery/ck-duym-34502722266714197262016641855790271291492768n.jpg?itok=IdJF-vos)
![Фото з вистави](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/2/para/gallery/ck-duym-34526469322110488890842314576511932738617228n.jpg?itok=JfusrixZ)
![Фото з вистави](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/2/para/gallery/ck-duym-34527903134646601138012065981747977088518279n.jpg?itok=iA2J2Bwd)
![Фото з вистави](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/2/para/gallery/ck-duym-345325356139643963120136732536517014155395n.jpg?itok=kfrtGt1_)
![Фото з вистави](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/2/para/gallery/ck-duym-3454832925716777015362941604972919090858483n.jpg?itok=KbrcxC10)