Продовжили співпрацю: Академія ДТЕК і Львівська політехніка перепідписали угоду про партнерство

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
фото підписання угоди  про партнерство між Академією ДТЕК і Львівською політехнікою

Історія ефективної співпраці компанії ДТЕК і університету триває вже майже сім років. Упродовж цього часу випрацювали надійну й усебічну співпрацю.

У церемонії перепідписання угоди взяв участь директор Академії ДТЕК Євген Бондаренко та ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало.

Як зазначають в Академії ДТЕК, вони докладають максимум зусиль, щоб студенти і випускники кращого технічного університету західної України мали можливість реалізувати свої професійні здібності на підприємствах компанії ДТЕК.

Одним із пріоритетних завдань, яке Академія ставить перед собою – якомога більше підтримувати ініціативи університету та сприяти зближенню теоретичних і практичних знань студентів.

підписання угоди  про партнерство між Академією ДТЕК і Львівською політехнікою підписання угоди  про партнерство між Академією ДТЕК і Львівською політехнікою