Історія ефективної співпраці компанії ДТЕК і університету триває вже майже сім років. Упродовж цього часу випрацювали надійну й усебічну співпрацю.
У церемонії перепідписання угоди взяв участь директор Академії ДТЕК Євген Бондаренко та ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало.
Як зазначають в Академії ДТЕК, вони докладають максимум зусиль, щоб студенти і випускники кращого технічного університету західної України мали можливість реалізувати свої професійні здібності на підприємствах компанії ДТЕК.
Одним із пріоритетних завдань, яке Академія ставить перед собою – якомога більше підтримувати ініціативи університету та сприяти зближенню теоретичних і практичних знань студентів.
![підписання угоди про партнерство між Академією ДТЕК і Львівською політехнікою](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/483742648980697970629757914896686621655040n.jpg?itok=531g432b)
![підписання угоди про партнерство між Академією ДТЕК і Львівською політехнікою](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/483743218980698237296394146801442662907904n.jpg?itok=SxZaH7VF)